To zrozumiałe, że wiele par stara się uczynić swoje związki lepszymi, a tym bardziej seks. W końcu jest on fundamentem każdego poważnego związku, a bez niego w dzisiejszych czasach poważny związek nie istnieje. Dlatego też dziś zaprezentujemy wam 5 sposobów na to, aby uczynić wasz seks lepszym!

Top 5 sposobów na to, aby uczynić seks lepszym

Numer 1 – zacznijcie ćwiczyć razem!

Może i wydaje się to dość nieciekawe, ale ćwiczenie razem może naprawdę mocno zespolić związek, dodatkowo pozwoli wam na zachowanie formy, nawet jeśli ,,twarda” kwarantanna zdarzy się ponownie. Nie mówiąc już o tym, że dzięki uprawianiu sportu możecie podnieść swoje poziomy libido, więc chęć na seks jak ten z filmów porno na pewno przyjdzie do was zaraz po treningach. Na dodatek ćwicząc parami, możecie wypracować całkiem niezłą współpracę, co nie jest czymś, na co nie powinniśmy zwracać uwagę. Jak widzisz – wspólne ćwiczenia mają bardzo wiele zalet, jednakże podstawową kwestią nie jest to, aby zacząć ćwiczyć, ale wyrobić w sobie nawyk ćwiczenia.

Numer 2 – kupcie sobie seks zabawki

Otóż to – może wydaje ci się, że nic takiego nie potrzebujesz, jednakże z drugiej strony pamiętaj o tym, że przeznaczenie na to kilkanaście złotych nie zrobi ci dziury w kieszeni, prawda? Dlatego też kupno na przykład pierścieni wibrujących, albo erekcyjnych, lub też nawet biczów może sprawić, że w twojej sypialni zrobi się naprawdę gorąco. Masturbacja i pieszczoty to idealny sposób na porządne rozbudzenie zmysłów. Dlatego też pogadaj o tym ze swoją partnerką, następnie udaj się do twojego okolicznego sex shopu, albo zakup też sprzęt przez internet – i do dzieła!

Numer 3 – rozmowa

Może i w pierwszym momencie wyda ci się to dość bzdurne, jednakże bez szczerej rozmowy, tak naprawdę nie uda ci się dowiedzieć, czego pragnie partnerka, albo też jej nie powiesz, co masz ochotę z nią zrobić w łóżku. Jest to o tyle trudne, że wiele partnerów po prostu nie wie jak otworzyć się na drugą połówkę, bo mają przed tym jakieś opory w postaci trzymania swojego partnera w niewiedzy, bo może mu się to nie spodoba I się przestraszy – a następnie zerwie.

Numer 4 – odpowiednie zabezpieczenie

Być może i wyda ci się to śmieszne, jednakże seks bez zabezpieczenia doprowadza do ciąży, a tak naprawdę niewiele par ma ochotę na nieplanowane dziecko – szczególnie teraz, w okresie pandemii. Dlatego też warto jest kupić odpowiednio kilka rodzajów prezerwatyw, a następnie wypróbowania, która najlepiej będzie do ciebie pasować.

Numer 5 – traktuj to jak zabawę!

Nigdy nie bierz związków na zbyt poważnie, ponieważ jesteście razem, dlatego aby się bawić, a nie żeby traktować się jak stare małżeństwo.