Pozycje seksualne, mają służyć by wzmocnić odczucia podczas stosunku. Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie pozycje tak samo podobają się kobietom co mężczyznom. Porno fantazje są naprawdę różne. Wszystko zależy, tak naprawdę od ułożenia ciał partnerów. 

Jakie są najpopularniejsze pozycje seksualne: 

  1. Pozycja na misjonarza (zwana również misjonarską/klasyczną)
    Jest to idealna pozycja dla osób zakochany, które dopiero rozpoczynają współżycie. Podczas tej pozycji mężczyzna znajduje się między udami leżącej kobiety. To on nadaje tempa i intensywności stosunku. Kobieta pozostaje bierna, choć ma możliwość objęcia partnera w pasie nogami, przez co pokazuje jak bardzo darzy go uczuciem, 
  2. Pozycja na pieska (zwana też potocznie „od tyłu”)
    Jest to już pozycja dla bardziej odważnych. Kobieta znajduje się w pozycji tzw. „pieska” tj klęczy na kolanach opierając się na rękach. Mężczyzna znajduje się za nią. Podczas gdy kobieta napina pośladki, mężczyzna wchodzi w nią. Jest to pozycja dzięki której można szybko osiągnąć orgazm dzięki głębokiej penetracji. 
  3. Pozycja na jeźdźca:
    Jedna z ulubionych pozycji kobiet. Kiedy to ona rozkrokiem siedzi na mężczyźnie i jest kierowniczką całego stosunku.W tym przypadku to ona nadaje tempa swojej rozkoszy. Jej doznania są dużo głębsze i mocniejsze, przez co orgazm osiąga dużo szybciej.

Pozycji jest wiele, tutaj podane są te najbardziej popularne. Ale by się przekonać, która dla nas jest najlepsza, najlepiej przetestować wszystkie. 

źródło: historie o seksie