Wyjście do baru może być świetnym miejscem do podrywania dziewczyn. Mimo że jest to kwintesencja miejsca do spotkań i przyciągania kobiet, wielu mężczyzn czuje, że nie radzą sobie z podrywaniem dziewczyn w barach.  

Stań w miejscu o dużym natężeniu ruchu

Oto zabójczy sposób, aby kobiety przyszły do ciebie: Stań w bardzo ruchliwym miejscu baru. Jeśli stoisz tam, gdzie gromadzi się wielu ludzi, wyglądasz, jakbyś był w centrum tego wszystkiego. Masz też wiele kobiet, które przechodzą obok ciebie, dając ci wiele okazji do nawiązania z nimi rozmowy. Kiedy idziesz do baru, wyszukaj najlepsze miejsca w barze. Następnie zacznij robić rundy.

Bądź pewny siebie

Podchodzenie do kobiet z pewnością siebie jest najlepszym sposobem, jeśli chodzi o poderwanie dziewczyny w barze. Pomyśl o tym: kiedy unosisz się wokół, czekając na swoją kolej, aby mówić, nie tylko pokazuje to brak pewności siebie, ale może również wydawać się przerażające lub dziwne. To, co chcesz zrobić, kiedy wychodzisz do baru, to być facetem, który od razu podchodzi do kobiet i zaczyna z nimi rozmawiać zaraz po tym, jak je zobaczysz.

Jak z nią porozmawiać?

Po tym, jak podejdziesz, będziesz musiał coś powiedzieć. Dobrą wiadomością jest to, że mniej chodzi o słowa, których używasz, a bardziej o postawę, którą przekazujesz, gdy do niej podchodzisz. Chcesz się uśmiechnąć, chodzić wysoko i powiedzieć coś zabawnego i zabawnego. Pamiętaj, że nie chodzi o to, aby zaskoczyć ją jakąś idealną linią podrywu, która sprawi, że natychmiast spadnie do twoich stóp.

Flirtowanie

Najlepszym sposobem, w jaki kobieta może zasygnalizować swoje zainteresowanie mężczyzną, jest spojrzenie na niego i uśmiechnięcie się, mając jednocześnie otwartą i zrelaksowaną mowę ciała. Dokładniej, w powyższych badaniach kobiety, do których podchodzili mężczyźni, bawiły się, tańczyły, uśmiechały i rozglądały się. Krótko mówiąc, wyglądały na przystępne i zainteresowane.

Doceń grę słów

Ludzie uważają to za zabawne, gdy istnieje luka między słowami, które są używane, a znaczeniem, które się za nimi kryje. Dlatego używanie kalamburów jest łatwym sposobem na śmiech. Kluczem jest tutaj bycie uważnym, pomysłowym i posiadanie bogatego słownictwa.

Źródło: https://darmowe-laski.pl/