LOVENSE LUSH – jajeczko z aplikacją

Teraz to innowacyjny i popularny produkt wśród kobiet prezentujących się w internecie. Seks kamerki stały się modne, dzięki czemu ta zabawki również zyskuje na popularności. Można poczuć się jak gwiazda! Kształt jest specjalnie zaprojektowany, gwarantuje 100% przyjemności. Można nim sterować z aplikacji m.in. Phone/iPad. Posiadanie takiego gadżetu to idealne rozwiązanie dla par. Partner lub partnerka znajdujący się na odległym kontynencie może kontrolować działanie ,,Lovense lush”. Samemu również można się nim bawić. Jajeczko można uruchomić również poprzez kliknięcie przycisku. Możesz go też używać w miejscach publicznych i nikt się o tym nie dowie! Lush posiada 7 różnych poziomów wibracji, a ładuje się go za pomocą kabla USB. Produkt na rynku można znaleźć w cenach od 250 zł do nawet 1000 zł.

KULKI GEJSZY

Te kulki służą głównie do zabaw erotycznych, ale mogą być one też stosowane do wzmocnienia mięśnia pochwy. W każdej kulce (a zazwyczaj są dwie) znajduje się jedna mała kuleczka, która podczas chodzenia wprawia się w drgania, obraca się i wytwarza wibracje. Kulki wykonane są z bezpiecznego dla zdrowia surowca, ważą około 50 g, kosztują mniej więcej od 15 zł do 200 zł.

KOREK ANALNY

Korek jest przeznaczony dla lubiących mocniejsze wrażenia. To zabawka, którą bardzo łatwo utrzymać w dobrym, czystym stanie. Wystarczy myć ją ciepłą wodą z mydłem. Produkt przypomina kształtem stożek. Im głębiej się go zaaplikuje, tym przyjemność z penetracji wzrasta. Korki można kupować w różnych rozmiarach, największy jest dla doświadczonych. Uchwyt pomaga kontrolować umiejscowienie zabawki. Zakończenia często przypominają wyglądem kolorowe diamenty, to ma upiększyć wizerunek korka. Ceny wahają się od 20 zł do 300 zł. 

źródło: seks randki