Wiele osób nie wie, zadowolić swoich partnerów w ten sposób. Jak więc wykonać masaż erotyczny, jednocześnie nie krzywdząc partnera i doprowadzając go do orgazmu? Przeczytaj uważnie, aby tego się dowiedzieć!

Masaż erotyczny – jak wykonać go, aby partner osiągnął orgazm?

Zacznijmy od tego, czego nie powinieneś robić

Nieprawidłowo wykonany masaż erotyczny może być bardzo bolesny, a nawet powodować urazy ciała u partnera. Jeśli wykonujesz masaż erotyczny, nie możesz iść na całość ze swoją siłą. Masaż erotyczny składa się z dwóch podstawowych elementów. Pierwszym elementem jest użycie wystarczającej siły – ale nie za dużo! Po drugie – trzeba masować w odpowiednim miejscu (nie, nie tylko okolice pachwin i piersi).

Dobre olejki do masażu to podstawa!

Zmysłowy olejek do masażu erotycznego może w przyjemny sposób stymulować ciało i mięśnie partnera. Najlepiej kupić odpowiedni olejek do masażu, aby zwiększyć przyjemność z masażu – używanie zwykłych olejków może wywołać nieprzyjemną alergię u partnera.

Nastrój przy masażu jest ważny!

Warto zacząć od przygotowania własnego nastroju. Włącz relaksującą muzykę – niekoniecznie dźwięki lasu deszczowego, ale powinieneś być dzięki temu przynajmniej w drobnym stanie zrelaksować partnera. Oprócz odpowiedniego przygotowania wizualno-słuchowego warto też przygotować prezerwatywy, bo bezpieczny seks to podstawa, prawda? Oprócz tego zaciemnij pomieszczenie i zapal świeczki.

Nie śpiesz się z masażem!

Przynajmniej przez pierwsze 20 minut masaż powinien wyglądać jak zwykły masaż. Nie masuj od razu intymnych części ciała. Wykonuj ciągłe, równomierne ruchy, aby masować całe mięśnie partnera. Poświęć chwilę, aby skupić się na każdym mięśniu, a następnie przejdź do następnego.

Uważaj, aby nie pocierać ciała partnera zbyt mocno. Najpierw wykonaj powolny ruch okrężny wokół narządów płciowych partnera. Po upływie wyznaczonego czasu możesz zrobić więcej, niezależnie od tego, czy przyszedł już czas na penetrację i ostry seks, czy dalsze pieszczoty. Jeśli zrobisz wszystko dobrze, Twój partner prawdopodobnie osiągnie orgazm. Oczywiście staraj się jak najdłużej, bo każdy chce, żeby ta zabawa trwała jak najdłużej!

Warto jest też przed masażem najlepiej położyć kilka rzeczy na pościel (np. Ręczniki), aby olejek nie zabrudził pościel, ponieważ w tym wypadku wypranie go będzie naprawdę trudne, co oczywiście nie przysporzy ci popularności u partnerki.