Istnieje wiele serwisów randkowych na internecie. Niektóre są gorsze – inne lepsze, lecz niestety trzeba zawsze wziąć pod uwagę to, że jeśli chcemy z nich korzystać w pełni – to musimy zapłacić. Jakie serwisy randkowe polecamy dla was?

Jakie serwisy randkowe polecamy?

Tinder – czyli jednocześnie horror i miłość za jednym zamachem

Każdy, kto choć kilka razy korzystał z serwisów randkowych zna Tindera. Można tam znaleźć zarówno jak i normalnych i ciekawych partnerów, jak i też zupełnie patologicznych ludzi, którzy dosłownie powinni mieć zakaz korzystania z jakichkolwiek portali randkowych. Równie dobrze można porównać tą sytuację do pójścia do sex shopu na śląsku. Niby każdy się tym brzydzi, ale każdego to tak naprawdę ciekawi. A dlaczego akurat na śląsku? Bo Śląsk jest bardzo specyficznym miejscem, no ale wróćmy do tematu. Oczywiście doświadczenie od strony kobiet jest zupełnie inne od tego, z czym muszą zmagać się mężczyźni (jeśli przynajmniej nie wyglądasz na mocne 6/10 to raczej nie licz na to, że znajdziesz jakąś ładną parę), ale my dzisiaj nie o tym. Tinder jest jednym z najpopularniejszych serwisów randkowych w Polsce, jest również prosty w obsłudze, chociaż czasami, gdy ma problem z połączeniem ciężko jest z niego korzystać.

Badoo – numer jeden wśród popularnych serwisów randkowych

Każda aplikacja randkowa ma swoje specyficzny ,,oddźwięk” jeśli chodzi o grono użytkowników. Jeśli chodzi zaś o Badoo, jest to najpopularniejsza aplikacja do randkowania dla dorosłych w Polsce. Jest to również bardzo dziwne, ponieważ wiele osób z niej korzystających nie są nawet zainteresowane rozmową, nawet po uznaniu siebie ,,nawzajem” za parę (czyli polubienie drugiej osoby).

Fotka – jeśli masz więcej niż 20 lat – nie wchodź tam

Kiedyś serwis społecznościowy. Dzisiaj jednak fotka przeobraziła się w serwis randkowy dla osób oscylujących w wieku od 14-30 lat. Jednak w szczególności, kiedy jesteś mężczyzną w wieku powyżej 20 lat – radzimy unikać tego serwisu randkowego, z racji tego że ,,chodzenie” z osobą w wieku poniżej 18 lat może skończyć się dla nas bardzo źle. Czyli po prostu możemy pójść za to do więzienia.

Serwisy randkowe – podsumowując

Wiadomo, że to co wyniesiemy z tych serwisów tak naprawdę w pełni zależy od nas. Mogą być jednocześnie ciekawe i nudne, kreatywne ale jednocześnie i niebezpieczne, dlatego pamiętajmy o tym, aby nie inwestować zbyt wiele czasu na przesiadywanie na tych aplikacjach.

Źródło : https://filmy-porno.sex.pl