Gdy myślimy o seksie, przyjemność z nim związana wydaje się być naturalna i bezdyskusyjna, a jednak pojawiają się czasem w naszej głowie natrętne myśli i wątpliwości dotyczące tej sfery naszego życia. Seks jest ważną częścią związku, ale nawet jeśli nie jesteśmy w stałym związku, chcemy czerpać przyjemność z doznań seksualnych i zadowalać naszych partnerów. Jeśli zastanawiasz się, jak możesz zaspokoić swojego faceta w łóżku, jest kilka rzeczy, które mogą Ci w tym pomóc.

Jak zaspokoić mężczyznę?

Podstawą udanego życia erotycznego jest przede wszystkim komunikacja, zarówno ta werbalna, jak i pozawerbalna. Dzięki rozmowom czy innym sugestiom (np. zakup zabawek erotycznych, bielizny) możemy podkręcić temperaturę i poznać siebie nawzajem jeszcze lepiej. Nie pozwólmy na to, by wiało nudą i nie powielajmy schematów. Każdy z nas jest inny i lubi inne rzeczy. Być może nasz partner ma jakiś fetysz, który możemy wprowadzić do sypialni (i poza nią ;), jeśli odpowiada również nam? Warto się tego dowiedzieć.

Nie bójmy się również dotyku. Sprawdź reakcję jego ciała na różne pieszczoty, na przykład przygryzanie płatka ucha, muskanie ud czy masowanie pośladków. Do pieszczenia możesz użyć nie tylko Twoich rąk, ale także ust czy innych erotycznych narzędzi. Popracuj nad techniką – na przykład podczas miłości francuskiej nie zapominaj o niezwykłej wrażliwości obszaru na czubku penisa.  Możesz również przewiązać partnerowi oczy aby uwrażliwić jeszcze bardziej zmysł dotyku lub wręcz odwrotnie – zdać się na męską naturę wzrokowca i pozwolić parterowi na oglądanie Waszych miłosnych uniesień w lustrze.

Być może znajdziesz nowy sposób na pogłębienie doznań i zaspokojenie Twojego faceta w łóżku. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia i ewentualne granice postawione przez partnera, a dzięki otwartości w łóżku sama możesz wiele zyskać – przede wszystkim udane życie seksualne.

źródło: xstory.pl