Już widzę te obrażone ,,minki” kobiet, które czytają ten poradnik. Jednakże musicie pamiętać, że nikt nie jest idealny, dlatego ciągłe ulepszanie ,,samej siebie” – nie tylko ułatwi życie wam, ale sprawi że wasz partner też będzie was bardziej doceniał –  i to co dla niego robicie. Zapraszam do przeczytania poradnika!

Jak zadowolić swojego partnera – poradnik dla kobiet

Pamiętaj – faceci to proste stworzenia

A i owszem, nie potrzebujemy jakichś wyszukanych prezentów. Twoje proste uczynki, takie jak zrobienie nam kanapek do pracy, czy też chociażby prosty masaż pleców wieczorem – znaczą dla nas wiele. Pamiętaj jednak, by przy tym najlepiej sporo nie mówić, aby nie psuć chwili (spokojnie drogie panie, nikt tu was nie obraża – to są tylko propozycje ze strony mężczyzny).

Kolejnym dobrym sposobem na to – aby zadowolić swojego partnera, to zrobienie mu kanapek (obiadu jeśli czujesz się na siłach), podanie mu go, a następnie wyjście na miasto z koleżankami. Po prostu, mały odpoczynek od siebie. Nie musisz mu usługiwać, wystarczy że pokażesz mu, że o niego dbasz, a jednocześnie też mówiąc – że nie jesteś zła. (Większość facetów jest bardzo kiepska w odbieraniu waszych sygnałów, więc staraj się nie robić tego znienacka).

Pozwól mu od czasu do czasu wyjść z kolegami – i nie dzwoń, gdzie on znowu jest

Tak drogie Panie, wystarczy nam tyle, że jesteśmy w stanie w spokoju wyjść z kolegami, podczas gdy wy ,,odstresujecie” się na swój sposób. Wasza interwencja w tym wypadku jest po prostu niepotrzebna, ponieważ wy będziecie w stanie zrobić coś ,,dla siebie” (ciepła kąpiel, wieczorek z ,,psiapsiółami” – bądź wasza inna ulubiona rozrywka, może nawet porób dla niego jakieś zdjęcia porno). Pamiętajcie jednakże aby nie wyglądać przy tym na złe bądź smutne, z racji tego że wasz tego po prostu nie chce – i taka postawa zrujnuje mu cały wieczór, ponieważ będzie siedział i myślał sobie ,,co znowu zrobiłem źle?”.

Podsumowując – postarajcie się nie wysyłać mieszanych sygnałów

Powtórzymy się tu po raz ostatni – my mężczyźni jesteśmy prostymi stworzeniami. Wystarczy nam bardzo niewiele do szczęścia, wystarczy tylko że trochę się postaracie, a będziecie w stanie naprawdę uszczęśliwić swojego partnera.