Naturalnie każdy chciałby, aby jego związek przetrwał tą bardzo ciężką próbę, ale jak pokazała nam sytuacja w Hiszpanii – nie zawsze to jest możliwe. Jak więc pomóc sobie w przetrwaniu pandemii – i wyjściu z tego bałaganu z obronną ręką, z partnerką u boku? O tym dowiesz się już za chwilę!

Jak sprawić, aby twój związek przetrwał pandemię covid-19?

Porozmawiajcie o waszych celach po pandemii

Naturalnie dojście do kompromisu jest tu kluczowe – w innym wypadku bardzo ciężko będzie wam zbudować wspólną przyszłość. Wspólne wartości pozwalają nam podążać we wspólnym kierunku. Kluczem do budowania dobrych relacji jest zawsze spójność wspólnej wartości. Ty i Twój partner macie zapewne różne cele i trudno jest pogodzić dwa różne światopoglądy, dlatego jeśli nie możecie dojść do porozumienia – spróbuj ponownie za jakiś czas – w końcu do trzech razy sztuka!

Podczas rozmowy postaraj się zrozumieć obecne emocje partnera

Znajomość tego, jak się czuje i zadawanie właściwych pytań, może naprawdę pomóc w prowadzeniu rozmowy we właściwym kierunku. W miarę rozwoju rozmowy, jeśli napotkasz problem, będziesz miał większą szansę na jego szybkie rozwiązanie. Oczywiście musisz biegle posługiwać się słowem, bo zła rozmowa sprawi, że Twój partner nie będzie już chciał z Tobą rozmawiać, przez co na ten dzień już nic z tego nie będzie.

Postarajcie się znaleźć wspólne hobby

Na pewno z czasem znajdziecie coś, co obu sprawi przyjemność – może być to na przykład gotowanie, rysowanie, rzeźbienie, bądź nawet i tworzenie muzyki, jak i wspólne wycieczki do lasu – wybór jest ogromny, i tak naprawdę tylko zależy to od ciebie i pójścia na kompromis, jak dobrze tą sytuację rozegrasz.

Jak przetrwać pandemię?

Po pierwsze, musisz być kreatywny. Spróbuj wymyślić gry erotyczne, możesz nawet kupić gadżety erotyczne, które mogą naprawdę pomóc ci rozwinąć temat wspólnego zaspokojenia, nie mówiąc już o regularnym omawianiu abstrakcyjnych tematów. Dlatego też pamiętaj – dbając o swój związek możesz zajść daleko i wtedy też prawie na pewno przetrwa on pandemię.