Sztuka uwodzenia za pomocą mowy ciała i dwuznacznych rozmów to umiejętność, którą może posiąść niemal każdy. Aby skutecznie flirtować, potrzebna jest pewna wiedza teoretyczna, pozwalająca wyłapywać sygnały wysyłane przez płeć przeciwną. Najważniejsza w nauce flirtu jest jednak praktyka. Wplatając elementy flirtu i słowne zabawy do swojej codzienności, nabiera się we flirtowaniu znacznej lekkości. Dobry flirt może być zabawą, sposobem na poderwanie atrakcyjnej osoby, albo wstępem do gorącego seksu.

Rozpoczęcie flirtu

Udany flirt rozpoczyna się na poziomie niewerbalnym. Biegłość w odczytywaniu sygnałów zainteresowania wysyłanych przez płeć przeciwną, zwielokrotnia szansę na ciekawe relacje towarzyskie oraz na namiętny seks lub wspólne oglądanie filmów erotycznych na https://www.filmy69.pl. Wprawny obserwator bezbłędnie wyłapuje oznaki zainteresowania i skutecznie na nie odpowiada. Aby wysłać komuś zachęcający komunikat, wystarczy kilkakrotnie spojrzeć mu głęboko w oczy i posłać delikatny uśmiech. Prawidłową odpowiedzią na takie sygnały powinno być odwzajemnienie spojrzeń, podejście i nawiązanie niezobowiązującej rozmowy.

Zalotna mowa ciała, czyli uwodzenie bez słów

Podczas kokieteryjnej rozmowy nie można unikać kontaktu wzrokowego. Im bardziej uwodzicielskie są wzajemne spojrzenia, tym większa szansa na skonsumowanie tej znajomości w sypialni. Już podczas pierwszego spotkania warto dążyć do nieprzypadkowych muśnięć dłoni. Kolejnym ruchem, należącym do mężczyzny, jest złapanie partnerki za rękę lub łagodne objęcie jej ramieniem. Ważne, by kontakt fizyczny nawiązywać w sposób delikatny i z wyczuciem. Jeśli druga osoba nie oponuje, a nawet odwzajemnia czułości, każdy następny dotyk może być śmielszy. To skutecznie podkręci atmosferę i zaowocuje rosnącym napięciem seksualnym.

Na czym polega rozmowa z erotycznym podtekstem?

Rozmowa z elementami flirtu potrafi rozbudzić fantazję i rozpalić zmysły. Uwodzicielska wymiana zdań dwojga ludzi jest pewną obietnicą przyjemności, niewypowiedzianą wprost. Aby flirt był udany, niezbędna jest odrobina odwagi i pewność siebie. Podczas rozmowy warto patrzeć na partnera, a przekaz słowny wspierać zalotnymi gestami. U kobiet może to być głaskanie się po szyi i poprawianie włosów. Mężczyźni, flirtując, eksponują swoją siłę poprzez wyprostowaną sylwetkę i zdecydowane gesty.

Proste słowa wypowiadane seksownym tonem mają niesamowitą moc i znaczą zupełnie co innego, niż te same słowa powiedziane bez emocji. Nieco inteligencji, bezpośredniość, poczucie humoru – to wszystko sprawi, że rozmówca nie będzie mógł o nas zapomnieć i zacznie szukać okazji do kolejnego spotkania. Flirt słowny to również delikatne droczenie się i przekomarzanie. Ważne, by podczas rozmowy opanować stres i niekiedy błysnąć trafną ripostą, wypowiedzianą zniewalającym głosem. Jednak trzeba uważać, by nie przekroczyć cienkiej granicy, za którą flirt zmienia się w bezczelność albo w zwykłe chamstwo.

Flirtowanie tylko na początku jest trudne. W miarę nabierania wprawy, flirt staje się czynnością bardzo przyjemną i naturalną. Flirtowanie poprawia nastrój, zacieśnia relację i może być wspaniałym wstępem do ekscytującego seksu, dlatego warto je praktykować