Czasami nasze życie erotyczne po prostu zaczyna gasnąć, czy to z nudy, czy też z tego, że nie posuwamy się na przód odnośnie naszych sposobów na seks. Jak więc trochę poprawić nasze życie seksualne, kiedy jesteśmy zmuszeni siedzieć w naszych domach?

Jak możemy urozmaicić naszą zabawę w łóżku w czasie kwarantanny?

Co możemy poprawić w naszym życiu łóżkowym?

Powody bywają różne, ponieważ może się to zacząć od nieznajomości potrzeb partnera, może również wystąpić brak świadomości własnych potrzeb seksualnych, przez co tak naprawdę nie wiemy, co chcemy osiągnąć.

Najlepszym sposobem na to, aby zadbać o swoje życie seksualne, jest przede wszystkim rozmowa, oraz wspólne dojście do konsensusu z partnerem, po to aby poeksperymentować z seksem na różne sposoby, aby nasz związek nadal nie leciał w dół, tylko zaczął się znowu wznosić, tak jak dopiero kiedy się poznaliście.

Oczywiście wymaga to chęci z obu stron, ponieważ jeśli jedna z osób w tym związku ma dość starań się, to raczej eksperymenty sporo tu nie pomogą, a raczej rozstanie się i znalezienie innego partnera.

Nie bój się zabawek erotycznych

Niektóre, bardziej konserwatywnie myślące osoby obawiają się korzystania z nich, całkowicie niepotrzebnie z resztą, ponieważ używanie seks zabawek może naprawdę pomóc w urozmaiceniu seksu w czasie kwarantanny.

W końcu przez prawie miesiąc będziemy zamknięci w naszych domach, więc jeśli nie chcecie, aby wasz związek się rozpadł, to lepiej jeśli trochę poeksperymentujecie, a być może nawet i dojdziecie do takiego stadium, gdzie odkryjecie satysfakcjonujące was sposoby na seks na nowo.